Ultima impresie conteaza! Stiinta Explorari a dezamagit in meciul cu Dinamo 0-3.

Veniti dupa 6 victorii consecutive, voleibalistii de la Stiinta Explorari au terminat turul cu o infrangere severa 0-3 (25-27, 24-26, 18-25) pe teren propriu cu Dinamo Bucuresti. Primele doua seturi au fost decise de greselile nefortate al gazdelor, ridicatorul Peter Kecskemeti comitand greseli grave pe final de set. Setul al treilea n-a avut istoric si uite asa in loc sa plece in vacanta pe locul 3 al clasamentului, baimarenii vor ierna pe 5.

Acest articol a fost publicat în Sport și etichetat , , , , , . Pune un semn de carte cu legătura permanentă.